Про нас

​Холдинг «Вінницька аграрно-промислова група» було створено в 2009 році з метою ведення сільськогосподарського бізнесу на території Вінницької області.

Проте фактично діяльність в агросекторі розпочали ще в 2005 році незалежні на той час підрозділи обробляючи 2 000 га на території с.Криківці Немирівського району, та 1336 га на території смт. Шпиків Тульчинського району.

Сьогодні Холдинг «Вінницька аграрно-промислова група» – це вертикально інтегрована група компаній, яка має в своєму розпорядженні:

  • земельний банк близько 50 тис. гектар орних земель на території 13 районів Вінницької та 1 району Хмельницької області;
  • 4 сертифіковані елеватори загальною потужністю зберігання 250 тис. тон., один із них збудований у м.Вінниця 2015 року і вміщує 100 тис. тон.
  • 188 одиниць сучасної імпортної техніки для якісного проведення всього комплексу польових робіт.
  • кваліфікований штат співробітників, що налічує близько 764 чоловік.

Діяльність виробничих підрозділів зосереджена на вирощуванні зернових та технічних культур. Це озимі, ярі пшениця та ячмінь, озимий ріпак, соняшник, кукурудза, сорго. Деякі підприємства Холдингу займаються розведенням ВРХ, свиней.

Сільськогосподарська продукція Холдингу вирощена з використанням якісного насіння, дотриманням необхідних агротехнологій та відповідає стандартам, які дозволяють реалізовувати її як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Елеваторне господарство сертифіковане, зберігання продукції відповідає затвердженим національним стандартам.

Місія Холдингу – «Земля – основне національне багатство». Діяльність всіх виробничих підрозділів направлена не лише на отримання прибутку, інтенсивний ріст та розвиток, а й на збереження культури обробітку Землі та її природної родючості.

Велике значення також приділяється також розбудові та розвитку інфраструктури села, створенню робочих місць та зайнятості на селі, розвитку та допомозі в ремонті шкіл, дитячих садків, інших об’єктів соціальної сфери.

Підприємства Холдингу є знаними на аграрному ринку Вінницького регіону та України завдяки стійкій довготривалій співпраці з надійними постачальниками та покупцями продукції, динамічному розвитку, та сумлінним виконанням взятих на себе зобов’язань.