(067) 431-09-54
Замовити зворотній зв'язок

Географія покриття

В зв'язку з значним обсягом земель в оборобітку (Холдинг присутній в 13 районах Вінницької та 1 районі Хмельницької областей), на підприємствах сільськогосподарського напрямку створені кластерні структурні підрозділи (господарства) за територіальним принципом, що здійснюють весь комплекс сільськогосподарських робіт. Так, в 2015 році в склад 3-х ключових сільськогосподарських підприємств Холдингу виділено 46 підрозділів загальною площею обробітку землі понад 50 тис. га.

  - Елеватор  - господарство

З 2009 по 2015 роки площа земель в обробітку збільшилась з 2 тис. га до 50 тис. га. Стратегічним завданням на найближчі роки є збереження родючості та культури обробітку земель.

Щодо вирощування сільськогосподарських культур, то на підприємствах Холдингу використовуються елітні сорти насіння першої репродукції та імпортні високоякісні ЗЗР (Монсанто;Дюпон;Сенгента та інші маштабні виробники). Врожайність та рентабельність с/г культур постійно є предметом оперативного та стратегічного аналізу, результатом якого є виключення з портфелю культур тих, рентабельність яких є недостатньою. Так, з 2011 року підприємства Холдингу розпочали сіяти сорго (технічна культура, що використовується у виробництві спирту), на яку недостатня пропозиція на регіональному ринку, та наявний високий попит.

Основними складовими впровадження нових агрономічних технологій на підприємствах Холдингу є наступні: часткова заміна пестицидів альтернативними агротехнічними і біологічними заходами; застосування поверхневого обробітку грунту; поєднання кількох технологічних операцій за один прохід агрегату; підбір сортів і гібридів, стійких проти шкідників, хвороб, а також бур'янів.

Для замовлення зворотнього зв'язку, будь-ласка, заповніть форму нижче:

Ваше ім'я: *

Контактний телефон: *

Зручний час для дзвінка: *
с по