(067) 431-09-54
Замовити зворотній зв'язок

Дослідна робота

Холдинг "Вінницька аграрно - промислова група" з особливою увагою відноситься до вирощування с-г культур, ми відбираємо найкращі сорти культур із найкращих, також в рамках наукового дослідження перевіряємо який сорт краще розвивається і дозріває в наших кліматичних умовах. Для цього ми саджаємо на полі різні види культур і досліджуємо іх впродовж засіву і до збору урожаю.

Завдяки цій технології Холдин досягнув високих успіхів у вирощуванні різних видів с-г культур. Також особливо відмітити що на базі колишньої птахофабрики в 2011 році завершене будівництво цеху біоферментації, який дозволяє виготовляти власні органічні добрива, які здатні замінити внесення покупної аміачної селітри на площі від 3 тис. до 5 тис. га. та зменшити собівартість сільськогосподарської продукції.

Ще однією інновацією в циклі сільськогосподарських робіт Холдингу є використання модифікованої технології No-till, що передбачає мінімальний обробіток грунту для збереження його природної родючості та органічних решток. На підприємствах Холдингу дана технологія застосовується на площах близько 5 тис. га та полягає у поверхневому обробітку грунту (до 10 см.) без застосування глибокого рихлення. Це дозволяє зберігати та збільшувати вміст гумусу в поверхневому шарі грунту.

 

Для замовлення зворотнього зв'язку, будь-ласка, заповніть форму нижче:

Ваше ім'я: *

Контактний телефон: *

Зручний час для дзвінка: *
с по